Глюкозамін – це компонент, без якого суглоби людини або тварин не можуть нормально функціонувати. Точніше, не можуть функціонувати взагалі.

Глюкозамін забезпечує:

 • Пружність хряща шляхом синтезу гіалуронової кислоти
 • Міцність хряща, оскільки стимулює синтез колагену
 • Регулює внутрішньосуглобову рідину (її кількість та якість);
 • Запобігає запаленню суглобів;
 • Сповільнює старіння суглоба (зношування хряща)
 • Відіграє неоціненну роль у період розвитку суглоба

З віком або внаслідок травм, а також при порушенні обміну речовин або незбалансованому харчуванні собак та кішок глюкозаміну виробляється недостатньо. Можна, звичайно, спробувати заповнити його нестачу з їжею. Але практично ніхто не вживає органічну оболонку морепродуктів, а саме вони є найважливішим джерелом глюкозаміну. Тому отримати достатню кількість глюкозаміну через раціон практично неможливо.

ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ при виборі препаратів, що містять глюкозамін

 1. Найбільший ефект дають препарати, що містять у складі 4 компоненти: глюкозамін, хондроїтин, триметилгліцин та метилсульфонілметан. Вкрай важливо, щоб перші 2 компоненти були отримані з натуральних продуктів - так покращується засвоюваність.
 2. Глюкозамін існує у двох видах: глюкозаміну сульфат та глюкозаміну гідрохлорид. Хоча молекула глюкозаміну гідрохлориду набагато менша, ніж глюкозаміну сульфату і він засвоюється набагато швидше, але клінічні дослідження доводять, що лікувальний ефект краще все ж таки у стабілізованого глюкозаміну сульфату.
  Тому деякі ТМ включають до складу обох форм.
 3. Важливо пам'ятати, що застосування препаратів глюкозаміну потрібно досить тривалий час (від 3 місяців)
 4. Препарати, що містять глюкозамін – досить дорогі. Не для кого не секрет, що для когось це просто бізнес та прибуток. Тому слід обирати препарати перевірені та рекомендовані тими людьми, хто безпосередньо пов'язаний із вирощуванням тварин (заводчики), роботою з відновлення після травм та захворювань (лікарі-реабілітологи, конологи)

  У нашому магазині ви знайдете тільки ті препарати глюкозаміну, які визнані заводчиками та фахівцями не тільки в нашій країні, а й у всьому світі:

  Для собак:
  https://a-zoo.com.ua/sustavy-i-svyazki/filterbrand=95,132,136/

  Для котів:
  https://a-zoo.com.ua/nutri-vet/1076/